counterliczniki

Powstanie - Laudatedominum

LAUDATE
DOMINUM
Przejdź do treści

Menu główne:

Powstanie

O nas
 

W roku 2008 kilka osób z Krosna Odrzańskiego po raz pierwszy wzięło udział
w rekolekcjach prowadzonych przez ojca Jamesa Manjackala, które odbyły się
w Gorzowie Wielkopolskim.                 
W następnych latach zwiększyła się ilość osób uczestniczących w rekolekcjach charyzmatycznych prowadzonych przez ojca Jamesa w różnych miastach:
w Gorzowie, w Poznaniu czy w Ostrołęce.
 
Naszym pragnieniem było, aby ojciec James Manjackal przybył do naszego miasta…
 
Postanowiliśmy w 2014 roku zorganizować grupowy wyjazd na rekolekcje, które odbyły się w Warszawie. Towarzyszył nam proboszcz naszej parafii Ks. Zbigniew Samociak.
Napełnieni Duchem Świętym i umocnieni żywą wiarą kilku tysięcy uczestników postanowiliśmy regularnie spotykać się na modlitwie.
 
Od tej pory, tj. od listopada 2014 roku powstała w naszej parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim Grupa Modlitewno-Uwielbieniowa. Dnia 8 grudnia przyjęliśmy też kapliczkę Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej i Zwycięskiej, która regularnie nawiedza rodziny członków naszej grupy.
 
W listopadzie 2015 roku udało nam się zorganizować powtórny wyjazd autokarowy na rekolekcje charyzmatyczne do Warszawy, gdzie zaprosiliśmy ojca Jamesa Manjackala aby poprowadził takie spotkanie w Krośnie Odrzańskim. Ojciec przyjął nasze zaproszenie, co nas bardzo ucieszyło i zmobilizowało do zorganizowania rekolekcji dla 1000 osób.
 
Grupa Laudate Dominum na swoich cotygodniowych spotkaniach z radością modli się w różnych intencjach oraz wielbi Pana. Od 2015 roku opiekunem naszej grupy był  ks. Roman, któremu jesteśmy wdzięczni.
Od września 2017 roku duszpasterzem i przewodnikiem grupy Laudate Dominum jest ksiądz Michał, któremu dziękujemy za zaangażowanie.

"Chwalcie Pana z niebios" Ps. 148,1

 Kiedy chwalisz Pana?Ja, w każdą środę!Masz talent muzyczny?Przyjdź do nasi użyj go na chwałę Bożą! 

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego